Facebook želvičky Bublinky

Vážení rodiče, milé děti,

srdečně Vás zdraví všichni zaměstnanci ze školky. Protože už nám chybíte, připravili jsme pro Vás facebookovou skupinu: Hrátky s želvou Bublinkou z MŠ Chodská 5. Najdete zde nápady na činnosti, které s dětmi můžete v současné době dělat, také pracovní listy, básničky a písničky.

Skupina je uzavřená, takže nikdo jiný než její členové ji nezobrazí. Pro vstup do skupiny je třeba zodpovědět kontrolní otázku na základě, které budete správcem skupiny schváleni. Všichni budeme rádi za Vaše příspěvky do skupiny, třeba jak trávíte s dětmi vládou nařízené omezení volného pohybu. Zároveň tím můžete i inspirovat ostatní rodiče a děti.

Těšíme se na Vás!

Vaše učitelky a želva Bublinka

02.04.2020 17:47

Nadcházející akce

Fotografování tříd
Datum: 03.06.2020
Děti se vyfotí s kamarády ze svých tříd. Proběhne i fotografování portrétů jednotlivých dětí a předškoláků na tablo. Kvůli současným hygienicko-epidemiologickým opatřením, není letos možné fotit sourozenecké dvojice dětí, které nenavštěvují naši MŠ. Dejte prosím dětem pěkné oblečení. Fotografování proběhne venku následovně: v 9:00 hodin Koťátka, v 9:30 hodin Štěňátka, v 10:00 hodin Berušky, v 10:30 Broučci. Děti, které nebudou tento den přítomny (včetně dětí, které již do MŠ nenastoupí), přiveďte prosím na konkrétní čas focení. Děkujeme

Pasování předškoláků
Datum: 10.06.2020
Od 15:30 bude na naší zahradě probíhat pasování předškoláků. Kvůli současným hygienicko-epidemiologickým opatřením letos pouze pro předškoláky a jejich rodiny. Společně shlédneme pohádku o Kohoutkovi a slepičce a po té přijde král, který pasuje naše nové školáky.

Zobrazit vše


Emailing