Vyúčtování

Vyúčtování přeplatků na stravném a školném:

V měsíci březnu byla vrácena část přeplatků na stravném a školném (netýká se dětí, které jsou v posledním ročníku vzdělávání a školné neplatí). Vzhledem k tomu, že v uvedené době nebyl znám termín znovuotevření MŠ, byly vráceny pouze větší přeplatky, a to do výše potřebné na zálohy na kalendářní měsíc. Konečné vyúčtování plateb dětí, které ukončí docházku k 31.8.2020 proběhne jako každoročně v měsící červenci nebo v jiném termínu po dohodě s vedoucí ŠJ, email: sj.chodska5@seznam.cz

 

Informace ke kroužkům:

Garantované počty lekcí ke všem kroužkům realizovaných v rámci MŠ kromě keramického (2 lekce) a ESS (2 lekce) byly uskutečněny, tudíž nevznikl nárok na vracení peněz za neuskutečněné lekce. Přesto se mohou děti těšit k ukončení kroužku na malý dárek.

Kroužek keramiky bude ukončen individuálně. Jedná se o doglazování několika výrobků. Dítě si buď doglazuje ve své třídě nebo mu výrobek dokončí paní učitelky. Každé dítě ještě dostane domů samotvrdnoucí keramickou hlínu s nápady na tvoření.

Edukativně stimulační skupinky budou ukončeny zasláním materiálů prostřednictvím emailu (jedna lekce již byla odeslána) a možností individuální konzultace s paní učitelkou Veronikou Ševčíkovou nebo Jitkou Šebestovou (dle dohody).

 

Plavání:

Požádali jsme paní Haškovou, majitelku plavecké školy, o vrácení peněz za neuskutečněné lekce. Po vyřízení požadavku ze strany plavecké školy, budete informováni o termínu, ve kterém Vám budou peníze vráceny v hotovosti v MŠ.

 

06.05.2020 12:19

Nadcházející akce

Černoušek v Asii
Datum: 24.09.2020
Také jste zvědaví, co všechno černoušek zažil? Dozvíme se to v divadelním představení v 9:15 v mateřské škole.

Dýňování
Datum: 24.09.2020
Podzim už pomalu klepe na vrátka a to znamená, že je čas na tradiční dýňování. Přijďte si k nám v 15 hodin vyrobit lucerničku z dýně. Těšíme se na vás a nezapomeňte vlastní dýni s sebou.

Léčivá pohádka O princezně, která nic neslyšela
Datum: 30.09.2020
Kdopak asi princeznu vyléčí? To nám prozradí v 9 hodin v divadelním představení. Snad léčivá pohádka doopravdy pomůže!

Zobrazit vše


Emailing