Pasování předškoláků

Milí rodiče,

srdečně vás zveme na slavnostní pasování předškoláků, které se uskuteční 16. 6. v 15:30 hodin na zahradě MŠ. Vzhledem k uvolnění protiepidemických opatření se akce mohou zúčastnit všechny děti z MŠ a jejich rodiny. Děti si pro vás připravily krátké vystoupení zakončené  pasováním předškoláků s Tetinami. Po skončení pasování pro vás bude připraven táborák - buřty a jehly na opékání si, prosíme, přineste s sebou. Na zahradě vám bude k dispozici pití, chléb, kečup a hořčice.

Vážení rodiče, v maximální míře se snažíme, abychom si slavnost všichni co nejvíce užili, proto vás prosíme o spolupráci při dodržování protiepidemických opatření v průběhu slavnosti: dodržování rozestupů 2m, tam, kde není možné dodržet rozestup, zakrytí dýchacích cest rouškou.

Těšíme se na setkání s vámi! :)

14.06.2021 10:45

Nadcházející akce

Divadlo "Zvířátka a loupežníci"
Datum: 22.09.2021
Ve středu 22. 9. k nám do školky zavítá divadlo s pohádkou "Zvířátka a loupežníci". Budou zvířátka statečná a jak to dopadne s loupežníky? To se již brzy dozvíme! Upozorňujeme rodiče, že v případě zhoršení epidemiologické situace a zpřísnění vládních opatření akce neproběhne.

Dýňování
Datum: 30.09.2021
Srdečně zveme rodiče a děti na tradiční dýňování, které proběhne 30. 9. 2021 od 15 hodin před budovou školky. Přijďte si k nám vytvořit lampičku z dýně a společně ozdobit a rozzářit vchod do školky. Prosíme rodiče, aby si donesli vlastní dýni a nástroje na vydlabání dýně. Těšíme se na setkání s vámi! Upozorňujeme rodiče, že v případě zhoršení epidemiologické situace a zpřísnění vládních opatření akce neproběhne.

Zobrazit vše


Emailing