Návrat do MŠ po dovolené v zahraničí

Milí rodiče, milé děti,

moc vás zdravíme ze školky a doufáme, že si užíváte léto, sluníčko a pohodu plnými doušky.

Dle aktuálního opatření ministerstva zdravotnictví mají rodiče povinnost informovat školu o proběhlé cestě do zahraničí pomocí formuláře (Ke stažení zde). Prosíme tedy rodiče dětí, které se v posledních 14 dnech před nástupem do školky vrátily ze zahraniční dovolené, aby v den nástupu dítěte do školky odevzdali vyplněný formulář (pokud bude dítě přítomno již na prázdninový provoz, prosíme doneste formulář již na prázdninový provoz).

Děkujeme!

12.08.2021 09:09

Nadcházející akce

Kouzelnické vystoupení - Školička kouzel
Datum: 18.10.2021
Čáry máry fuk...ať je tady kouzelník! A že bude - 18. 10. k nám přijede do školky, předvede nám svoje kouzelnické triky a možná se na chvíli i my staneme kouzelníky... Upozorňujeme rodiče, že v případě zhoršení epidemiologické situace a zpřísnění vládních opatření akce neproběhne.

Focení
Datum: 12.10.2021
V úterý 12. 10. proběhne následující focení: focení portrétů předškoláků na tablo a focení hromadné fotky celé školky. Prosíme rodiče, aby dětem na tento den dali pěkné oblečení.

Dentální hygiena
Datum: 12.10.2021
Jak se správně starat o zoubky, aby byly zdravé? To nám poradí v úterý 12.10. studentka zubního lékařství, která za námi přijede do školky s programem Dentální prevence. Prosíme rodiče, aby dětem dali s sebou zubní kartáček. Děkujeme lektorce za bezplatné zajištění programu pro děti. Upozorňujeme rodiče, že v případě zhoršení epidemiologické situace a zpřísnění vládních opatření akce neproběhne.

Zobrazit vše


Emailing