Návrat do MŠ po dovolené v zahraničí

Milí rodiče, milé děti,

moc vás zdravíme ze školky a doufáme, že si užíváte léto, sluníčko a pohodu plnými doušky.

Dle aktuálního opatření ministerstva zdravotnictví mají rodiče povinnost informovat školu o proběhlé cestě do zahraničí pomocí formuláře (Ke stažení zde). Prosíme tedy rodiče dětí, které se v posledních 14 dnech před nástupem do školky vrátily ze zahraniční dovolené, aby v den nástupu dítěte do školky odevzdali vyplněný formulář (pokud bude dítě přítomno již na prázdninový provoz, prosíme doneste formulář již na prázdninový provoz).

Děkujeme!

12.08.2021 09:09

Nadcházející akce

Divadlo "Zvířátka a loupežníci"
Datum: 22.09.2021
Ve středu 22. 9. k nám do školky zavítá divadlo s pohádkou "Zvířátka a loupežníci". Budou zvířátka statečná a jak to dopadne s loupežníky? To se již brzy dozvíme! Upozorňujeme rodiče, že v případě zhoršení epidemiologické situace a zpřísnění vládních opatření akce neproběhne.

Dýňování
Datum: 30.09.2021
Srdečně zveme rodiče a děti na tradiční dýňování, které proběhne 30. 9. 2021 od 15 hodin před budovou školky. Přijďte si k nám vytvořit lampičku z dýně a společně ozdobit a rozzářit vchod do školky. Prosíme rodiče, aby si donesli vlastní dýni a nástroje na vydlabání dýně. Těšíme se na setkání s vámi! Upozorňujeme rodiče, že v případě zhoršení epidemiologické situace a zpřísnění vládních opatření akce neproběhne.

Zobrazit vše


Emailing